رستوران ارم شاندیز

نوع رستوران : رستوران ایرانی
شهر : مشهد
آدرس : شاندیز - رستوران ارم
تلفن :
وب سایت :
فیس بوک :

نظرات ارائه شده : ۱ نظر

۵
 • یادداشتهای مستر تیستر
  من و عباس و میسیز تیستر تصمیم گرفتیم بریم شیشلیک ارم. عباس که حسابی مستر و میسیز رو شرمنده کرد و اعلام کرد که مهمون هستیم. من که سر از پا نمی شناختم چیزی نمونده بود که فرمونو ول کنم و بپرم تو بغل عباس. رفتیم و چه رفتنی. از رستورانهای زیادی مثل صفدری و شاندیز و شایان و باغ سالار گذشتیم تا به ارم رسیدیم. شلوغ بود ولی میسیز سریع یه جای صندلی دار پیدا کرد. البته من و عباس دوست داشتیم رو تخت بشینیم ولی طبق معمول و از اونجایی که من زز نیستم رو صندلی نشستیم!!! من و عباس با گرفتن عکسها سر از آشپزخانه و محل پخت کبابها در آوردیم. آقای چوپان زاده که مثل رستوران نارنجکستان خوش برخورد بود حسابی مارو تحویل گرفت و اجازه داد از همه چی عکس بگیریم. همه اونجا باحال بودن و مدام می گفتن از ما هم بگیر‍‍‍‍!!!!

  بعد از عکس گرفتن رفتیم سراغ غذاها. تصمیم گرفتم اسمشو بذارم پادشاه شیشلیک. یادتون باشه که هیچ چی جز شیشلیک اونجا نخورین. البته ماهیچه تموم شده بود ولی به نظرم اون هم باید خوب باشه ولی ماهیچه کریم و معین درباری رو هم نباید فراموش کرد چون هر چی باشه کریم پادشاه گوشت دنیاست.

  دوغ و ماستش حرف نداشت البته سالاد رو من تست نکردم. نوشابه به سبک ۱۰ سال پیش بود و فکر می کنم باید قوطی و یا بطری بشه.

  توصیه مستر: اگه تا الان این شیشلیک رو نخوردین همین الان راه بیفتین به سمت مشهد. چون تا الن نصف عمرتون بر فناست. نذارین نصفه دیگه هم بر فنا بشه.

  برگ هم راستی خوردیم ولی شیشلیک فقط بگیرین.

  برای معلولین هم امکان رفتن وجود داره. البته اینو یکی از دوستان معلول از من خواستن که از این به بعد اعلام می کنیم.

  دوستون دارم

 • نظرات بازدید کنندگان
  • حميدرضا شاه قلي: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ رستوران ارم واقعا تك و بهترينه

برندگان جوایز ویژه در مستر تیستر