رستوران جوجه فراری

نوع رستوران : رستوران ایرانی
شهر : مشهد
آدرس : بلوار هاشمیه، بین هاشمیه ۱۴و۱۶
تلفن :
وب سایت :
فیس بوک :

نظرات ارائه شده : ۱ نظر

۸
 • یادداشتهای مستر تیستر
   دیروز پرواز ماهان داشتم به مشهد که پرواز رو از دست دادم. فکر می کردم پروازم ساعت ۱۲:۳۰ ولی متاسفانه ۹:۳۰ صبح بود. انقدر گرفتارم که مغزم تا ۱۰ ثانیه قبل و بعدشو یادش نمیاد. البته در مسایل طولانی تر حافظم هنوز کار می کنه. رسیدم فرودگاه و با پرواز کیش ایر اومدم. پروازش با هواپیماهای شیرجه ای بود. هه هه گذشته از شوخی پرواز خوبی بود.

  رسیدم مشهد ولی با درد بدن و گلو مواجه شدم. دیشب رفتم دکتر و ۲ تا پنی سیلین زدم. دکتر بهم گفت که عسل رو با آبلیمو و آب ولرم قاطی کنم و بخورم. منم دقیقا همین کارو کردم.(البته یک کاسه سیرابی هم بهش اضافه کنین)
  صبح که بیدار شدم مسیجای قشنگتون رو دیدم و رفتم کله پزی حمید طلوع که قبلا گزارششو براتون گذاشتم(بهترین کله پاچه دنیا). به هر حال حالم امروز خیلی بهتر بود. تا ساعت ۳ شعبه کاسپید مشهد بودم. میسیز هم اومد یه سر دفتر و چون دید سر مستر خیلی شلوغه رفت پیش مامان میسیز. مشغول کار بودم که یهو گشنم شد. با فرهاد تصمیم گرفتیم که بریم رستوران جوجه فراری که دقیقا روبروی دفترمون بود. رفتیم به سمت رستوران که یهو به ذهنم رسید که از اونجا گزارش تهیه کنم. برگشتم ودوربین رو برداشتم. همش قیافه جوجه جلوی چشام بود در حال فرار. آخه مستر عاشق حیووناس و یادمه وقتی بچه بودم یه خروس داشتم که اسمشو گذاشته بودم دم اسبی. چشاش چپ بود یا به قول مشهدیها کلاج بود. وقتی می خواستم دون بهش بدم باید انقدر زیاد می ریختم تا اگر اشتباه جای دیگه ای رو نوک زد به دون اصابت کنه. سرتون رو درد نیارم. یه روز اومدم خونه و دیدم دم اسبی و سایر مرغ و خروسها نیستن. مامان تیستر گفت اونارو داده به همسایه که نگه دارن. فردای اونروز مامان تیستر پلو مرغ درست کرده بود یا به عبارت دیگه پلو دم اسبی!‍ مستر از اوتروز تا یه سال بعد لب به مرغ نزد. 
  خلاصه رفتیم به سمت جوجه فراری و یهو علیرضا رفاهی رو دیدم که از همکارای سابق بود. اومد روبوسی(فکر کنم تا الان سرما رو خورده!!) رفتیم داخل. علیرضا با دوستش بود. جالب بود که جریان مستر رو می دونست. البته علیرضا از چاق شدن مستر ابراز تعجب می کرد مدام. سفارش دادیم: ۲ تا جوجه با برنج. البته از نوع فراری! ماست و زیتون هم گرفتیم. سبک کاملا مثل اکبر جوجه بود. مزه غذا هم همون بود کاملا. جوجه با سس انار. کسایی که معمولا از اکبر جوجه خوششون میاد قطعا جوجه فراری رو هم دوست خواهند داشت. فقط برنج خارجی بود و مستر ترجیح می داد که بیشتر پول بده ولی برنج ایرانی بخوره(البته شاید همه مثل مستر فکر نکنن و قیمت هم تاثیر گذار باشه) جوجه هم که چربه ولی من رونش رو دوست دارم ولی قسمت سینه رو هیچ وقت نمی خورم چون خیلی خشکه. 
  محیطشم خیلی معمولی بود و چیز خاصی نداشت. رفتار پرسنل ولی خوب بود. 
  هزینه ۱۴۰۰۰ تومان شد. 

 • نظرات بازدید کنندگان
  • سياوش مرادي: ۱۳۹۱/۰۳/۲۰ رستوران خوبي هست.

برندگان جوایز ویژه در مستر تیستر