ساندویج امیر

نوع رستوران : ساندویچی
شهر : تهران
آدرس : سه راه طالقانی ( تقاطع طالقانی با شریعتی ) – به سمت میدان سپاه – اول خواجه نصیر
تلفن :
وب سایت :
فیس بوک :

نظرات ارائه شده : ۲ نظر

۷
 • یادداشتهای مستر تیستر
   ظهر جمعه از خواب بیدار شدم و تا ساعت ۴ بعد از ظهر مشغول کارام بودم که عباس اومد دنبالم که بریم تیست. خیلی فکر کردم که کجا بریم که یهو ساندویچ ۱۲ تو یوسف آباد به ذهنم رسید که ساندویج با نون سفید می ده و واقعا هم خوشمزش. وقتی رسیدیم اونجا دیدیم تعطیله واسه همین شروع کردیم به گشتن برای پیدا کردن جای دیگه که یهو ساندویج امیر به ذهنم رسید. سال پیش وقتی داشتم می رفتم شرکت نورنگار از اونجا ساندویج ماکارونی با نون سفید گرفته بودم که معرکه بود و تو ذهنم مونده بود. رفتیم و رسیدیم اونجا. رفتیم داخل و خودمون رو به امیر آقا که خیلی خوش برخورد هم بود معرفی کردیم و اجازه گرفتیم که از همه چی عکس بگیریم. از مرغ، واویشکا، جگر مرغ، سوپ، لوبیا و ... کلی عکس گرفتیم. یه ویدیو هم گرفتم که نوعی مصاحبه با صاحب ساندویج امیر هم بود. ایشون قبلا تو یکی از وزارتخونه ها کار می کرده و ۳ سال هم آمریکا بوده و به کار آشپزی مشغول بوده. ۵۰ سالی تو کار غذا بوده و فوق العاده انسان شریف و دوست داشتنی. اینو می تونستی از برخورد مشتریها و صدا کردن امیر آقا متوجه بشی. قیمت های ارزون هم از چیزایی بود که واقعا به چشم میومد. با سوپ رشته شروع کردیم. خیلی خیلی خوشمزه بود. از این به بعد اگر سرما بخورم کل سوپاشو خواهم خرید. با آبلیمو واقعا معرکه می شد. بعد هم لوبیا خوردیم. اون هم معرکه بود. ماکارونی رو هم خیلی دوست داشتم. یه پرس زدیم تو رگ. با عباس یک دونه رو شیر کردیم. عباس مدام قرقر می کرد که چرا همشو مستر می خوره!! 


  بعد ساندویجهایی که سفارش دادیم:
  ساندویج مرغ
  جگر مرغ
  ساندویج واویشکا
  بندری

  البته همیشه نون سفید داشت. شانس مستر امروز نون ها رو از جلوی مغازش برده بودن و نون باگت داشت. البته مستر وقت خوردن در تصورش نون سفید رو تجسمم می کرد تا بهش بیشتر بچسبه...

  بندری نظیر نداشت. مرغ هم خیلی خوشمزه بود. جگر مرغ هم خوب بود ولی واویشکا رو زیاد خوشم نیومد. در کل ساندویجاش حرف نداره. مخصوصا با نون سفید. ماکارونی و سوپ و لوبیا رو اگر رفتین از دست ندین. با ۲ نفر هم صحبت کردیم که چرا اونجا می رن و هر ۲ عاشق اونجا و آقا امیر بودن. یکیشون از نظام آباد اومده بود و یه سطل بندری گرفته بود! و به قول خودش عاشق بندری و لوبیا اونجا بود.
  ساندویجا رو برده بودیم بیرون و رو نوشابه هایی که روش یه میز فلزی تعبیه شده بود خوردیم. کلی یخ کردیم ولی چون می دونستم گزارش خوبی می شه کلی حال کردیم. البته همه با تعجب به من و عباس نگاه می کردن و شاید به عقل ما که ۲ تایی این همه غذا می خوردیم یه ذره شک می کردن!
  بعد که تموم شد از آقا امیرخواهش کردیم که یک لیوان چای ایرانی هم بنوشیم که ایشون هم با کمال میل مستر و عباس رو به یه چای توپ دعوت کرد. البته مستر کلی تبلیغ چای گلستان رو کرد اونجا پیش آقا امیر‍‍! وقتی منتظر چای بودم آقا امیر گفت  It will be ready in ۵ minutes! 

  نکته جالب استفاده چند منظوره از کاغذ ساندویج بود: زیر قند! دور ساندویج و دستمال کاغذی. با عباس کلی به این موضوع خندیدیم... هه هه

  در کل اگر فضا و شیکی و لوکس بودن براتون خیلی مهمه اینجا نرین ولی اگر ساندویج توپ و دیدن آقا امیر مثل مستر براتون مهمه الان راه بیفتین به سمت میدون طالقانی.

  هزینه کلا ۱۹۰۰۰ تومان شد! قیمت واقعا رویایی بود. 

 • نظرات بازدید کنندگان
  • نسرین امینی: ۱۳۹۲/۰۵/۲۸ این پست رو خیلی دوست دارم چون مشتری ثابت امیر آقا هستم.6 ساله که تو خوابگاهی تو اون حوالی زندگی میکنم و امیر آقا بچه های اون خوابگاهو از گرسنگی نجات میده.عاشق جعفری و پیاز تو ساندویچاشم.اخلاقشم خیلی خوبه و به خانوما خیلی احترام میذاره.قیمتاشم واقعا مناسبه.امیدوارم همیشه مغازش پر مشتری باشه.
  • vahid ramidegi: ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ مسترررررر شاید باور نکنی ولی با دیدن ماکارونی امیرخان اشک تو چشمام جمع شد ... وای دلمو هوایی کردی ..... یادمه یه روز 3 پرس ماکارونی خوردم ... مگه میشه ازش دل کند ... بندری هاش هم که نگو .. عاشق اون یه قاشق سس که روش میرزه هستم ... کلی حال کردم دیدم اونجا هم هستید

برندگان جوایز ویژه در مستر تیستر