رستوران دوست داری یا کافی شاپ؟

رستوران کافی شاپ
دانلود اپلیکیشن
  • سفره خانه هزاردستان

  • آدرس: تهران - تهران - تهران ، خیابان بهشتی، بعد از سینما آزادی، نرسیده به ولیعصر، پلاک ۳۱۵
بعد از بستن صفحه آقای خوشخوراک تو روزنامه آسیا، حسین(یکی از مشتریا) بهم زنگ زد و یه قرار کاری گذاشت تو سفره خانه هزاردستان. فرصت رو غنیمت دونستم که یه گزارش هم براتون بگیرم. رفتم دوربین رو از میسیز گرفتم و رفتم دنبال عباس هفت تیر و ساعت ۹ بود که رسیدیم سفره خونه. ماشین رو پارک کردیم و رفتیم داخل. حسین و فرهاد داخل منتظرمون بودن. لم داده بودن و در حال استفاده از قلیون بودن. رفتیم نشستیم. محیطی شاد با موسیقی زنده. کلی حال کردیم. آقایی که می خوند حسین رو از قبل می شناخت(ظاهرا حسین زیاد می ره اونجا) و شروع کرد به کل کل درباره استقلال پرسپولیس. این آقا موقع خوندن هم به مستر خوش آمد گفت. بعد که کمی نشستیم متوجه شدیم عروس و دوماد هم رو تخت بقلین. ۴۰ ۵۰ نفر که کلی هم محیط رو گرم کرده بودن. البته مستر هم کلی رقصید(البته فقط با ابرو – هه هه)
بعد از تیست قلیون و تخمه و میوه رفتیم سراغ غذا. این بنده خدا انقدر قشنگ می خوند که مستر غذا رو فراموش کرده بود!!! سفارش دادیم. لقمه، برگ، فیله و جوجه. برنج هم سفارش دادیم. البته برای میسیز هم جوجه سفارش دادیم که براش ببرم خونه. پیش غذاها رو آوردن. چندین نوع سالاد از جمله سالاد قارچ که خوشمزه بود. ماست هم خوردیم. 
نوشیدنی دوغ دونیک گرفتیم و کوکا و فانتا. دوغ حرف نداشت. نوشابه ها هم مثل همیشه... غذاها رو آوردن. برنج دو مدل بود. استامبولی و برنج سفید. استامبولی خیلی خوشمزه بود. برنج سفیدش هم کیفیت بالایی داشت. البته با موزیکها، مستر با یه دست می زد رو پاش و با یه دست هم می خورد!!! تو غذاهای اصلی: کباب لقمه و جوجه کباب رو خیلی دوست داشتم و برگ و فیله خوب بودن. البته نکته جالب توجه ۴ تا خیار وسط غذاها بود که آتیش زده بودن و نور جالبی داشت. خوردیم و بعد مستر رفت تو آشپزخونه آستینا رو بالا زد و لباس پرسنل که یک لباس محلی بود رو به تن کرد و شروع کرد به چایی ریختن و ....(ظرف شستن)
هزینه رو حسین اجازه نداد مستر حساب کنه ولی هزینه هر نفر فارغ از اینکه چی بخورین ۳۵۰۰۰ تومان بود بنابراین هزینه رو حدس می زنم که برای ۴ نفر ۱۴۰۰۰۰ تومان شده باشه که خوب ارزون هم نبود ولی برای داشتن شبی که خوش باشین می ارزید.
توصیه مستر: حتما اگر می خواین شبی خوب رو داشته باشین یه سر به این سفره خونه بزنین. اولین خواننده با آکاردئون واقعا معرکس. غذاها هم خوب بود انصافا.

نظــرات شما

    نظری ثبت نگردیده است!