رستوران دوست داری یا کافی شاپ؟

رستوران کافی شاپ
دانلود اپلیکیشن
 • رستوران سدروس

 • آدرس: مشهد - خراسان رضوی - جاده شاندیز – نبش ویرانی ۳
نرسیده به مشهد کلی خربزه مشهدی خریدیم و رفتیم به سمت خونه. کلا مستر عاشق خربزه مشهده و با اینکه حساسیت داره به خربزه همیشه ناپرهیزی می کنه و ده تا ده تا می خره و انبار می کنه. یه بار خاطره دارم که از مشهد می رفتم اصفهان که دیدم یه آقایی با خودش یه خروار خربزه آورد تو هواپیما! حالا می فهمم که بنده خدا حق داشته با خودش و اگر مستر دوباره با هواپیما تو این فصل بره حتما همین کارو می کنه. 
بعد از برداشتن مامان تیستر و مسترتبلیغ(برادر کوچک مستر) و برادر بزرگ مستر و خانومش که تایلندیه و اسمش پ هست رفتیم به سمت رستوران سدروس. 
 
تعریف رستوران سدروس رو از دوستام شنیده بودم برای همین تصمیم داشتم تا رسیدم به این رستوران سر بزنم. رستورانی با فضای بسیار زیبا و بزرگ که چراغای زیادی داشت و فرش قرمز هم برای مهمانان پهن شده بود. رفتیم به سمت سالن رستوران. بیرون هم کلی کلبه بود که می تونستیم بریم داخلش ولی تصمیم گرفتیم بریم تو سالن غذا بخوریم. بیرون فضا خیلی زیبا بود و کلی غاز و مرغابی تو آب بودن و با نوری که روی ساختمان بود فضای بسیار خوبی ایجاد کرده بود. وارد سالن که شدیم ورودی دو تا سالن بود که سمت چپ عروسی بود و سمت راست مشتریایی که برای صرف غذا میومدن. سالن های طبقات بالا هم بودن که سالنهای وی آی پی و ... بود.
 
میز بزرگی رو به ما اختصاص دادن و نشستیم. پرسنل خیلی خوش اخلاق بودن و حس خوبی به آدم می دادن. کلا مستر از اون دسته آدماست که پرسنل خیلی براش مهمه و دوست داره احترام رو. منو رو ٖآوردن و چون زیاد بودیم تصمیم گرفتیم شیشلیک و کباب برگ و ماهیچه و لقمه و جوجه کباب و گردن رو تیست کنیم. با میز اردور شروع کردیم و سوپ جو با شیر که خیلی خوشمزه بود. سالادا هم کیفیتش خیلی خوب بود و آماده شدیم برای خوردن غذای اصلی. نون و کره رو فراموش کردم. کره محلی با نون تازه فوق العاده بود. 
کبابا و گوشتا و جوجه ها رسید. برنج هم که با زعفرون و مغز پسته و زرشک و ته دیگ تزیین شده بود و خیلی خوشمزه بود. می شد برنج رو خالی خالی خورد و حال کرد. شیشلیک و ماهیچه و گوشت گردن فوق العاده بود و حرفی توش نبود. لقمه که کاملا گوسفندی بود و هر کدوم ۴۰۰ گرم وزنش بود. یکی از خوبیایی که منو داشت وزن هر کباب رو توضیح داده در صورتیکه خیلی از رستورانا این کارو نمی کنن. جوجه کباب با استخون هم معرکه بود و پ(زن داداش) جوجه رو تا ته خورد. 
 
هزینه برای شیشلیک و ماهیچه ۵۸۰۰۰ تومان جوجه کباب پونصد گرمی ۳۲۰۰۰ تومان و برای گردن ۴۸۰۰۰ تومان و برای کباب برگ ۵۸۰۰۰ تومان بود که میز اردور شاملش بود. فقط موقع سفارش گوشت گردن یا ماهیچه حتما بگین یه ظرف جدا پیاز داغ بیارن.
بعدش هم رفتیم تو حیاط و با عروس و دوماد کلی آتیش بازی و کبوتر بازی(به قول مشهدیا کفتربازی) کردیم و مستر ول می کردن می پرید وسط و بندری...
پیشنهاد اکید مستر اینه که حتما به این رستوران سر بزنید و بعد خوردن غذاهای خوشمزه مستر رو دعا کنید. ساعت پذیرایی هم از ۱۲ ظهر هست تا ۱۲ شب. راستی منوی کافی شاپ هم دارن که می تونین از اون استفاده کنین. شعبه ای که من رفتم شاندیز بود ولی ۳ تا شعبه دیگه هم دارن.
 • رستوران سدروس
 • رستوران سدروس
 • رستوران سدروس
 • رستوران سدروس
 • رستوران سدروس
 • رستوران سدروس
 • رستوران سدروس
 • رستوران سدروس

نظــرات شما

  نظری ثبت نگردیده است!