رستوران دوست داری یا کافی شاپ؟

رستوران کافی شاپ
دانلود اپلیکیشن
  • رستوران اجاق باشی (تهرانپارس)

  • آدرس: تهران - تهران - تهرانپارس, خیابان گلبرگ, بین زرین و رشید
ساعت ۸ قرارمون با رامبد برای عکاسی و با ایرج و دوستش برای فیلمبرداری بود. ایرج تازه به تیم اضافه شده و قرار شده کارای خاص بکنیم. قرار بود بریم رستوران اجاق باشی که دقیقا با خونه مستر ۵ دقیقه پیاده فاصله داره و اونجا رو تیست کنیم. به اتفاق راه افتادیم و بعد دیدن پرشین کت همسایه(پیشول) راه افتادیم و رسیدیم جلو رستوران. دوربین ها رو در آوردیم و شروع کردیم به عکاسی و فیلم برداری. دربون رستوران تا صحنه رو دید با موبایل به بالا انتقال داد که یه سری آدمای مشکوک دارن میان بالا. از پله ها رفتیم بالا و آقایی که به استقبالمون اومد مستر رو شناخت و گفت شما همون آقایی هستین که تو روزنامه آسیاست؟ قبلا که نمی شناختن بهتر بود چون بدون دردسر کارمون رو می کردیم ولی الان دیگه سخت شده. رفت به مدیرش توضیح داد و مدیرش هم که گوشاش شکسته بود و مشخص بود کشتی گیره در جا فیتیله پیچمون کرد و گفت اجازه عکاسی نیست اینجا!
 
برخوردشم اصلا جالب نبود. زدیم بیرون و کلی اعصاب میسیز ریخت به هم. مستر هم که اصلیت ترک اردبیل داره کلا لج بازه و کافیه بهش بگن یه کاری رو نکن! اون موقس که تا اون کار اتفاق نیافته دست بردار نیست. ماشین رو برداشتیم و بدون میسیز رفتیم به سمت رستوران اجاق باشی سابق(اجاق کور) J که تو تهران پارس هم شعبه داشت. کلا برام سوال شده بود که چرا نذاشت عکس بگیریم. خودش که گفت چون ایدمون رو می دزدن! ولی به نظرم اومد که دلیلش شاید کیفیت بد غذا بوده که نذاشت عکاسی کنیم. آخه کسی که بخواد ایده رو کپی کنه این کارو انجام میده و دیگه یه عکس که گرفتنش کاری نداره ضمن اینکه همیشه آدم باید انقدر به کارش باید مطمئن باشه که ۱۰۰ تا شعبه هم کپی کنن بازم رو کارش تاثیر نداشته باشه. به هر حال رسیدیم شعبه تهران پارس. به بچه ها گفتم دوربینا رو در نیارن تا آخر چون نمی خواستم اونجا هم لو بریم. رفتیم داخل و با دیدن کباب ها از خود بیخود شدم و بازم شروع کردم به عکاسی با دوربین. یه لحظه هم اومدم عکس از محیط بگیرم که پرسنل اونجا که می گفت صاحب اونجا داییشه اومد جلو و گفت از محیط عکس گرفتی که منم گفتم نه! دوربین رو نگاه کرد و وقتی خیالش راحت شد برد و سر میزمون مستقرمون کرد. به هر بدبختی بود نشستیم و یواشکی عکسایی که می خواستیم گرفتیم. وسط میز یه منقل بود که توش ذغال می ریختن و بعد هم یک سینی که میکس کباب بود میاوردن که کباب های مختلفی داشت. کباب لاری که با ماست درست می شه, لمب چاپس, جوجه هندی, چنجه گوسفندی, لوله کبابی که گوشت چرخ کرده بود پاچین, استیک باربیکیو, جوجه با سیر و کره و ... همه رو تو یه سینی میاوردن و خودت باید کبابشون می کردی. باید حواست باشه که زیاد نپزه و نسوزه چون یه لحظه حواست پرت بشه کل کبابارو سوزوندی. نکته دیگه ای که داشت خود پرسنل هم کمکت می کردن ولی به هیچ عنوان نباید کبابا سرد بشن که دیگه قابل خوردن نیستن. نون تنوری هم خودشون درست می کردن که خیلی خوب بود. البته سالاد و سوپ رو باید خودت می کشیدی که خیلی سالاد بارشون ضعیف و بد بود. سوپشون هم افتضاح بود و معلوم بود فقط به غذای اصلی که از دشت مغان میارن اهمیت داده بود. برنج کته هم دارن که نشد اونو تیست کنیم. جالب بود که یه لحظه یکی از گارسون ها گفت شما شبیه یه نفری هستی که عکسش با امیرقلعه نوعی بود! که گفتیم امیرقلعه نوعی کیه؟ J فوتبالیسته؟ که گفت روزنامشو پایین دارم! تا اینو گفت همه سکته زدیم که باز شناختنمون که خدا رو شکر روزنامه رو پیدا نکرد
 
در مجموع غذاش خیلی خوب بود, سالاد بار و سوپ خیلی بد و رفتار مدیرش هم که فاجعه بود. پیشنهاد اکید می کنم که حتما کبابی که با سس انار بود رو تیست کنین و اگر مدیرش رو دیدین تو ولیعصر ایگنرش کنین هزینه هم ۱۶۰۰۰۰ تومان شد برای ۴ نفر که انصافا خوب بود.
 
  • رستوران اجاق باشی
  • رستوران اجاق باشی
  • رستوران اجاق باشی
  • رستوران اجاق باشی

نظــرات شما

    نظری ثبت نگردیده است!