ملاقات با سام نوری در پاتوقش


سام نوری رو آوردیم اسیری 
با مینی تیستر رفتیم دنبال سام نوری و به اتفاق رفتیم پاتوق این بازیگر دوست داشتنی كه سام كافه طبقه اول سام سنتر بود. 
قبلا برای افتتاحیه پیكوادرو كه رفته بودم این كافه رو دیده بودم ولی تیستش نكرده بودم. جلوی در پذیرش شدیم و رفتیم داخل. محیط جالبی داشت. دیوارای بتنی و تابلوهای خوشگل و جوونایی كه دور هم نشسته بودن و گل می گفتن و گل می شنفتن. یك سوشیال تیبل(میز) هم اون وسط بود كه مثل كافه های قدیمی كه همه كنار هم می شینن بدون اینكه همو بشناسن و همه دور هم خوش می گذرونن و گل می گفتن و گل می شنفتن. یك قسمت هم برای سیگاری ها بود كه می رفتن داخل اتاقكی كه روی دیواراش از مضرات سیگاریها گفته بود. كلا محیطش خیلی باحال بود و با اینكه سام چهره محبوب و معروفیه كسی كاری به كار كسی نداشت و همه سرشون تو كار خودشون بود. 
آشپزخونه از سالن جدا نشده بود و این خوراك فضولا بود كه بتونن ببینن چی داره تو آشپزخونه اتفاق می افته. 
صبحونه بین ساعت نه تا دوازده و ساندویچ و سالاد از دوازده تا ده شب سرو می شه. برای ساعتای شلوغ هم چهل و پنج دقیقه بیشتر بعد از سرو بیشتر پذیرای شما نخواهند بود. 
سام سالاد فیتنس و شربت خاك شیر و آلوئه ورا و سمیت بوقلمون گرفت. سالاد فیتنس میكس كاهو، سیب زمینی، زیتون سیاه، پنیر لاكتیكی، لوبیاسبز، فیله مرغ و نعنا بود كه خیلی هم خوشمزه بود و قیمتش هم بیست و دو هزار تومان بود. فرهاد ساندویچ مرغ بادوم زمینی گرفت كه فیله مرغ با سس بادوم زمینی بود و طعم بادوم زمینی قالب بود و نوزده تومان قیمت داشت. 
میسیز هم كه وافل با نوتلا گرفت و خامه كه اكی بود ولی با طعم وافلایی كه انگلیس می خوردم فاصله داشت، وساندویچ خودمو كه چیاگوشت رو اصلا دوست نداشتم(به خاطر كنجد) ولی نوشیدنیم كه جینجر لایم بود فوق العاده بود. 
كلا برای قهوه خورا و منوی نوشیدنی، تركیب كاملتر و خیلی بهتری نسبت به كسایی كه گشنشونه می شه پیدا كرد. 
قهوه خورا موكا با خامه و لاته رو فراموش نكنن. سطح قیمتا به نسبت بالاست ولی كلا از محیط و فضای حاكم بسیار لذت بردیم. جاتون واقعا خالی بود. 
آدرس: تهران، خیابون فرشته، سام سنتر، طبقه دوم
تلفن: ٢٢٦٥٣٨٤٢
 
1396/06/20