رستوران یا غذایی که دوست داری جستجو کن

رستوران اولوس استانبول

رستوران اولوس  استانبول
رستوران اولوس 29 استانبول

رستوران اولوس ۲۹ استانبول که یکی از معروف ترین ها و لاکچری ترین های استانبوله و به منظره زیبا از تنگه بسفر و پل روی اون معروف شده ولی باید بگم غذاش به نسبت سان ست بار(رستورانی که دقیقا کنارش هست) خیلی ضعیف تر بود.
منقسمت غذاخوری داخلی کف چوبی و سقفی بلند و یک تراس خیلی خوشگل داره که در فصل تابستون و ماه های گرم سال برای لذت بردن از سرو غذا در فضای آزاد برای استفاده مهمانان بازه. دکور رستوران اولوس ۲۹ استانبول توسط زینب Fadıllıoğlu طراح داخلی بین المللی طراحی شده.
فاکتور برای چهار نفر حدودا ۱۱۰۰ لیر دراومد که به نسبت سان ست گریل بار ۶۰۰ لیر ارزون‌تر بود ولی باز هم گرونی سان ست بار باعث نمی شه که انتخابم اولوس ۲۹ باشه.
برای غذاها ریب استیک گریل شده گرفتم که با قارچ پورچینی با سیب زمینی سرخ شده سرو شد و قیمتش ۲۸۵ لیر بود. راستش اصلا غذاش رو نپسندیدم. خانوم علی آقا کریسپی داک با چاینیز پن کیک گرفت که به نظرم یکی از ضعیف ترین اردک هایی بود که تا حالا تیست کردم.
برای استارتر هم میکس ترکیه ای(ترکیش مزه پلاتر) گرفتیم که میکس دلمه، حموص و بادمجون جوشیده با گوجه و پیاز گرفتیم که خوشمزه بود. قیمت هم ۱۲۵ لیر بود
به هیچ عنوان این رستوران که سبک مدیترانه ای، ترکیه ای و اروپایی داره پیشنهاد نمی شه.1398/06/27