• فودکورت لاله پارک

  • آدرس: تبریز - آذربایجان شرقی - تبریز- بزرگراه پاسداران- بعد از میدان فهمیده - کنار
صبح زود رفتم تبریز. بعد جلسات متعدد شب به اتفاق آقای قدس و خانم سلطانی(خانومشون) رفتیم لاله پارک که شام بخوریم. لاله پارک یک مجتمع ساختمانیه که خیلی شیک ساخته شده و دو تا ساختمان ۱۸ طبقه و ۷ طبقه داره. ساختمان ۱۸ طبقه هتل ۵ ستاره هست و ساختمان ۷ طبقه شامل مرکز خریده که شامل: ۱- سه طبقه پارکینگ طبقاتی ۲-هایپر مارکت ۵۲۰۰ متر مربعی آل این آل ۳- چهار طبقه مرکز خرید شامل۱۲۰ برند مطرح داخلی و خارجی در مغازه های ۵۰ تا ۲۵۰ متر مربعی ۴-شهربازی ۱۱۰۰ متر مربعی فان تایم با معماری بی نظیر ۵-دو عدد کافی شاپ در سالن طبقات ۲ و ۳ ۶-سینما ۵ بعدی و سالن همایش ۷-طبقه آخر مختص فود کورت و رستوران های مختلف از پله های برقی رفتیم بالا تا رسیدیم به فودکورت. یه بار دیگه هم با فرشاد شمشاد رفته بودم اونجا. برای همین یه دوری تو فودکورت زدم و از تک تک رستوران ها براتون عکس گرفتم. فضای این فود کورت عالی بود و حتی تراس بزرگی داشت که می تونین از فضای باز هم استفاده کنین و تبریز رو از بالا ببینین. چون پروازم ساعت ۱۰ بود برای همین دوتا رستوران رو نتونستم بیشتر تیست کنم. رستورانای مستقر در این فودکورت عبارت بودند از: رستوران سنتی دلستان رستوران لاله ترک فست فودهای انفس اسکندر، سلطان پلاس، مانقال،لاهمعجون،تادیم دونر که همگی متعلق به شرکت حیات ناب ایده آل بودن. رستوران چیپوتله که یک رستوران مکزیکیه که در طبخ غذاها، هرگز از سوسیس، کالباس و روغن سرخ کردنی استفاده نمی کنه و چیپوتله به غذاهای مکزیکی به وفور استفاده می شه. خوبیش اینه که تندی غذا رو خودت انتخاب می کنی و تا اونجایی که خبر دارم تهران هم شعبه داره. 
کبابی نون و ریحون بستنی سال سال چنچنه فست فود کارنو غذای سنتی پاتیل همه نوع غذاهای خونگی رو داره و قیمت هاش بین ۱۲۰۰۰ تومان تا ۲۲۰۰۰ تومان بود رستوران بالیقچی که بیشر غذاهای دریایی بود. پیتزا توسکا که می تونین مرغ سوخاری و یا پیتزا و ساندویچ سفارش بدین بعد این که دور زدم نشستم و چون هوس ماهی کرده بودم رفتیم تا بالیقچی رو تیست کنم. برای استارتر سوپ ماه گرفتم که خیلی خوشمزه بود. در همین حین خیلی از طرفدارا اومدن و با مستر عکس گرفتن. باورم نمی شد که انقدر دوست تو تبریز داشته باشم. خانمی که با بچه هاشون اومدن و ازم خواستن با بچه هاشون عکس بگیرم و دوستای دیگه ای که منو شرمنده کردن از محبت بیش از حد. برای غذای اصلی استیک ماهی گرفتم و بالیک کاورماسی پیلاولی که هر دو فوق العاده بودن. 
حتما این دو رو تیست کنین مخصوصا استیک ماهی که فوق العاده بود. خوبی این فودکورت تنوع غذاها و قیمت های مناسب بود. هزینه برای پیش غذا و ۲ مدل ماهی ۴۵۵۰۰ تومان شد. بعدش رفتیم فرودگاه که تا صبح ساعت ۶ معطل ایران ایر شدیم که بعد از ناامیدی با آتا ایرلاین اومدم تهران.

نظــرات شما

    نظری ثبت نگردیده است!