• رستوران ژاپنی نامی تپانیاکی

  • آدرس: بانکوک - تایلند - 4 Sukhumvit Road, Soi 2, Jw Marriott Hotel, Bangkok 10110, Thailand
به رستوران نامی تپانیاکی شهر بانکوک اومدیم. این رستوران در مریوت هتل بانکوک هست و سال ۲۰۱۶ یکی از بهترین رستوران های شهر بانکوک شد. 
رستورانی شبیه رستوران ژاپنی کنزو در تهرانه با این تفاوت که هم محیطش قشنگ تره و هم تنوع گوشت هاش بیش‌تر و باکیفیت تر از اونجا بود. گوشت واگیو و ساجا داشت که از بهترین گوشت های دنیا محسوب میشه، قیمت غذاهاش هم خیلی مناسب بود.
امشب رستوران نامی تپانیاکی پنجاه درصد تخفیف داشت. یک آشپز هم میاد سر میز و غذاها رو برات سرو می کنه. ست منو گرفتیم که با سوپ و سالاد به عنوان استارتر شروع می شد و با ماهی سلمون و میگو و اسکالوپ و استیک و برنج سرخ شده ادامه پیدا می کرد. هزینش برای سه نفر امشب چهار هزار بت شد که به نظرم برای همچین رستورانی خیلی مناسب بود. 
ویدیو کامل استیک واگیو رو در آی جی تی وی مستر ببینید.
استیک واگیو استرالیایی در رستوران نامی تپانیاکی در مریت هتل شهر بانکوک. البته خیلی ها معتقد هستن که کیفیت گوشت ژاپنی بالاتره ولی به نظر من کیفیت گوشت بیشتر به مزرعه دار و روش‌های نگه داری و غذایی که به گاو ها می دن بستگی داره. درجه گوشت ها در استرالیا بین صفر تا نه ولی در ژاپن بین یک تا دوازده هست. این گرید(امتیاز) برای گرفتن ای فایو باید حتما بالای هشت باشه. واقعا این استیک خوشمزه بود.
 قیمت استیک واگیو: ۲۲۰۰بت
  • رستوران ژاپنی نامی تپانیاکی

نظــرات شما

    نظری ثبت نگردیده است!