• ساندویچ یکتا

  • آدرس: تهران - تهران - خیابان ولیعصر، کمی بالاتر از پل پارک وی، نرسیده به فرشته
قرار بود با عباس و رامین و میسیز بریم ساندویچ یکتا. تعریفشو خیلی شنیده بودم. رفتم خونه که دوربین رو بردارم ولی با خبر شدم که چون هاله دوست میسیز قراره از شیراز بیاد، میسیز مارو همراهی نمی کنه. ضمن اینکه عباس هم قالمون گذاشت. در حال رفتن بیرون از خونه بودم که با آریانا آشنا شدم. خیلی بامزه بود. یک کلیپ ویدیویی هم ازش گرفتم که خیلی باحال از کار در اومد.
رفتم دنبال رامین پارک ملت. با فامیلشون ثمینه بود که از کانادا اومده بود. رفتیم ساندویچ یکتا. خیلی باحال بود. وقتی رفتم داخل یاد سریال قهوه تلخ افتادم که بر می گشت به چندین سال پیش. همه چی بوی قدیم رو می داد. تا وارد شدیم شروع کردیم به عکاسی. چیزایی که سفارش دادیم:
 
ساندویچ مرغ
ساندویچ زبون
ساندویچ گوشت
سوپ جو
۳ تا دوغ
۲ تا آب
سیب زمینی سرخ کرده
۱ نوشابه
 
کلا شد ۲۳۰۰۰ تومان. باید فاکتورش رو می دیدین. خیلی باحال بود. من که هیچی ازش نفهمیدم. ضمن اینکه اصلا ماشین حساب نداشت و همه چیو خودش ذهنی حساب می کرد. 
ضمن اینکه راجع به قدمت اونجا سوال کردیم و متوجه شدیم که ۵۶ ساله که این ساندویچی توسط مرحوم یوسفی راه افتاده. اونجا همه برخورد خوبی داشتن. حتی مشتریها. از غذاهای یکی از مشتریها نیز اجازه گرفتیم. ظاهرا پوره سیب زمینیش خیلی باحاله. و عکس گرفتم و وقتی پرسیدم که چرا اومدن اونجا در جواب گفت که ۳۰ ساله میاد اینجا و کیفیتش تکون نخورده. نشستیم و شروع کردیم به خوردن. واقعا محشر بود. سوپ جو که خیلی خوشمزه بود. سیب زمینی هم همینطور. ساندویچها هم معرکه. واقعا چرا با گذشت زمان مزه ساندویچها تغییر کرده؟ ولی اینجا جایی بود که مزه ها کاملا با جاهای دیگه متفاوت بود. اگر تا الان نرفتین حتما برین زودتر. در حال خوردن غذا بودیم که یک خانم اومد و از مستر خواست که نقشی رو در یک تیزر تبلیغاتی که برای بانک ملت در حال تهیه هست رو بازی کنه!!! به نظرتون مستر می تونه بازیگر خوبی هم باشه؟ 
یکی از نکات جالب کار کردن ۴ برادر در کنار یکدیگر بود. یکی از برادر ها کوپ آقای یوسفی خدابیامرز بود. 
از همه تشکر کردیم و اومدیم بیرون. ۳۰۰ متری از اونجا دور شده بودیم که آقا رستم دنبالمون اومده بود که از مستر مارت بگیره. خیلی مهربون بود و ازش فیلم هم گرفتیم. 

نظــرات شما

    نظری ثبت نگردیده است!