• سفره خانه ایران

  • آدرس: مشهد - خراسان رضوی - جاده طرقبه - انتهای خیابان امام رضا ۱۷
به اتفاق فرهاد دوتایی رفتیم سفره خانه ایران. آخه از طریق پیج با صاحب رستوران و خ...انومشون آشنا شده بودیم. رفتیم و با استقبال گرم صاحب رستوران مواجه شدیم. وقتی رسیدیم ۱۲ خانواده جلوی ما بودن بنابراین شروع کردیم به عکاسی از محیط رستوران. از صاحب رستوران
اجازه گرفتیم که از داخل آشپزخونه هم عکس بگیریم که این اجازه به ما داده نشد. البته مستر فضولی کرد و داخل رستوران رو دید زد که باید بگم فوق العاده تمیز بود.
واقعا محیط زیبایی داشتو فوق العاده تمیز بود. این سری با سری های قبل یه فرقی وجود داشت و اونهم هم سفره شدن با صاحب رستوران بود. خانم صاحب رستوران که یکی از طرفدارای پروپاقرص صفحه مستره حضور نداشت ولی تلفنی به ایشون اطلاع داده شد که ما اومدیم برای تیست غذا. غذاهایی که سفارش دادیم:
 
کشک بادمجان - عالی - معرکه. واقعا خوشمزه بود.
قرمه - عجب گوشتی - کاملا لذیذ. مدتها بود که چنین گوشتی نخورده بودم
کوفته - خوشمزه بود ولی قرمه و کشک بادمجان یه چیز دیگه بود
سبزی خوردن - کاملا تازه بود
ماست
نون تازه - که خودشون پخت می کردن. واقعا تو این چند سال همچین نونی نخورده بودم
خیارشور - عالی بود
 
کلی با صاحب رستوران گپ زدیم. چایی و نبات هم زدیم که واقعا چسبید. رفتیم که نامه اعمال(صورتحساب) رو بگیریم که با مقاومت صاحب رستوران مواجه شدیم ولی مستر به زور هزینه رو پرداخت کرد.
هزینه: ۲۷۰۰۰ تومان که واقعا عالی بود. شاید اگر همینو مستر تو تهران می زدیم ۱۰۰ تومانی می شد!!
توصیه مستر: اگر دنبال سفره خونه ای هستین با محیط فوق العاده و غذای معرکه با قیمت مناسب باید برین اینجا.
 
پس از پرداخت همسر صاحب رستوران هم رسیدن و از پیج مستر اعلام رضایت کردن. مستر خوشحال بود که بجه ها از پیج راضین. امیدوارم شما هم راضی باشین...

نظــرات شما

    نظری ثبت نگردیده است!