• رستوران دژاوو

 • آدرس: تهران - تهران - مقدس اردبیلی، بین میدان الف و پسیان ، پلاک ۳۱
 تصمیم داشتیم با عباس و مریم و پگاه بریم رستوران زرچ. عباس که دیر کرد تصمیمون عوض شد و قرار شد رستورانی نزدیک تر رو برای تیست انتخاب کنیم. رستوران دژاوو رو قرار شد که بریم و تیست کنیم. برای افطار خودمون رو رسوندیم و آقایی که جلوی درش ایستاده بود راهنماییمون کرد که کجا پارک کنیم. مستر رو هم شناخت. ظاهرا قبلا تو یکی از رستوران هایی که گزارش گرفته بودم مستر رو دیده بود. 
به اتفاق رفتیم داخل. از راه پله ها رفتیم طبقه بالا. بهمون خوش آمد گفتن و مارو به سمت راست رستوران هدایت کردن. البته مدیر رستوران رو از زمانی که رستوران بالکنی رو نزدیک پیست شمشک داشت می شناختم. 
نشستیم و برامون ۲ تا چای کیسه ای آوردن و یک ظرف که زولبیا بامیه و انجیر و میوه خشک و سبزی و گوجه و پنیر و گوجه خیار و خرما و گردو بود. یک ظرف حلیم هم آوردن که با شکر زدیم بر بدن.
رستوران تقریبا به ۳ بخش اصلی تقسیم می شد که سالن بود و دو تراس که یکی از تراس ها روی میزاش چتر بود و موزیک هم در حال پخش بود.
 
غذاها رو با مشورت مدیر رستوران انتخاب کردیم. ماهی سلمون، گوشت لم شنک(ماهیچه) ، برگر، کته شیشلیک و مرغ گریل شده سفارش دادیم. مرغ گریل شده که خیلی معمولی بود. تزیین با گل که کاملا اصول غذایی رو زیر سوال می بره خودش جای بحث داره. اصولا هر چیزی که در بشقاب غذا باشه باید قابل خوردن باشه و استفاده از گل و بلبل کاملا اشتباهه. دو تکه رون کوچیک و سس لیمو خامه و پوره سیب زمینی و سبزیجات تفت داده شده وهزینه ۵۲۰۰۰ تومان برای این ظرف کاملا شوک به مستر وارد کرد. 
اما ماهیچه هم که اومد یخ بود و کاملا معلوم بود که ماهیچه پخته شده از یخچال در اومده و یه مقدار گرم شده بود و روی میز قرار گرفته بود. کاملا طعم گوشت می داد و خیلی معمولی بود. سایزش هم خیلی کوچیک بود و ۵۹۰۰۰ تومان اصلا نمی ارزید.
برگرها سه تا مینی برگر بود که با پیاز و سیب زمینی سرخ شده و سالاد کلم سرو می شد که سه مدل ایتالیایی و آمریکایی و چیز برگر بود و خوشمزه بود و ۴۲۰۰۰ تومان بود.
شیشلیک هم خیلی چرب و معمولی بود. با کته سرو می شد که فاصله زیادی با شیشلیک های مشهدی داشت و هزینه ۵۸۰۰۰ تومان بود.
سالمون بخار پز بود و قشنگ دیزاین شده و با سس تریاکی و سبزیجات گریل شده سرو می شد. هزینه هم ۵۸۰۰۰ تومان بود.
 
قلیون هم اونجا سرو می شد که ۸۵۰۰۰ تومان هزینه قلیون بود! 
 
غذاها رو که خوردیم فاکتور رو گرفتیم ازشون. هزینه این غذاها ۶۰۹۰۰۰ تومان شده بود! سرویس شارژ ۱۱۷۸۴۹ تومان!
چای کیسه ای ۱۲۰۰۰ تومان! کوکا قوطی ۵۰۰۰ تومان! ظرف زولبیا بامیه ۵۰۰۰۰ تومان
 
خیلی خیلی گرون بود و اصلا نمی ارزید. شاید قیمت هاش از رستوران های معروف دنیا هم گرونتر بود. 
 
دژاوو یک کلمه فرانسویه و به حالتی اطلاق می‌شه که در‌ اون شخص احساس می‌کنه، چیزی را که در حال رخ دادنه، قبلا تجربه کرده. موقعی که فاکتور رو آوردن با خودم گفتم مستر غلط بکنه که همچین اتفاقی رو دوباره تجربه کنه!!!!!!
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو
 • رستوران دژاوو

نظــرات شما

  نظری ثبت نگردیده است!