• رستوران هتل پارمیس کیش

 • آدرس: کیش - هرمزگان - میدان پردیس ، هتل پارمیس کیش
کیش سخنرانی داشتم. همایش موففیت مالی بود که توسط مجله خلاقیت برگزار می شد. سخنرانای همایش هم خانم دکترسیده فاطمه مقیمی(اتاق بازرگانی) ، شهرام فخار، حمیدامامی، امیراعلایی، محمدربانی بودن که در سالن همایش های هتل پارمیس برگزار می شد. سخنرانی شهرام که تموم شد برای صرف ناهار رفتیم به رستوران هتل. رستوران قشنگی بود و محیطش رو دوست داشتم. ساعت دو و نیم بعداز ظهر بود و رفتیم میزی رو برای نشستن انتخاب کردیم. وقتی اومدیم بشینیم ظرف نفرات قبلی که رو میز رو دیدم که کباب کوبیده هاش کامل مونده بود متوجه شدم کوبیده ها انقدر بد بوده که نفرات قبلی با یه تست کوچیک لب به اون نزده بودن.
غذا به صورت سلف سرویس بود برای همین برای کشیدن غذاها به سوی میز روانه شدیم. برنج خارجی بوش از ۲ کیلومتری معلوم بود. جوجه سوخته و بی کیفیت، مرغ بسیار بدمزه که بوی زخم می داد، 
کباب کوبیده که واقعا قابل خوردن نبود و معلوم نبود جای گوشت چی زدن! گوشت خورشت کدو هم که کاملا ریش ریش بود و نشون می داد گوشت از کیفیت لازم برخوردار نیست. بیف استراگانف هم خیلی بد بود که با توضیحاتی که دادم متوجه می شید که چه طعمی داشت. 
البته نوشابه خوشمزه بود و غذا رو کنار گذاشتم و به جای اون نوشابه نوش جان کردم. 
شاید باورش سخت باشه ولی یکی از بدترین غذاهایی بود که در طول زندگیم می خوردم. در حال خوردن غذا که بودم یکی از مدیران هتل که عکس من رو در اینستاگرام با آقا مهدی(شوهر دخترعموی مستر) دیده بود اومد و با مستر احوال پرسی کرد. 
می خواستم عکس بد غذا رو تو اینستا بالافاصله منتشر کنم که شهرام بهم گفت تا فردای اون روز صبر کنم تا برای بچه های خلاقیت که اونجا اسکان داشتن مشکلی پیش نیاد که حرفشم بسیار درست بود. البته بعد غذا تا یک ساعت حالت تهوع داشتم و حال دیگر همراهان از این قاعده مستثنی نبود. فردای اون روز پستی رو در اینستاگرام (mr.taster) منتشر کردم و از همه خواستم که اطلاع رسانی کنن با تگ کردن ۵ نفر از دوستاشون تا هتل پارمیس متوجه اشتباهش در دادن غذای بی کیفیت بشه. این اتفاق هم افتاد و فردای اون روز شوهر دختر عموی مستر با مستر برای پاک کردن پست تماس گرفت. ولی همه می دونن که مستر پارتی بازی نمی کنه و همیشه اون چیزی که واقعیت هست رو می نویسه. مهدی گفت که سرمایه گذار هتل از آمریکا با مدیر هتل تماس گرفته و همه رو زیر سوال برده و اینکه چرا غذای با این کیفیت رو به مردم می دن. 
پست اینستا کار خودش رو کرده بود و سرمایه گذار هتل در کمتر از ۲۴ ساعت متوجه این مشکل در هتلش شده بود. بعد از تماس مهدی، مدیرهتل با موبایل مستر تماس گرفته بود و اول از در همشهری بودن با مستر وارد شد و از مستر خواست که پست رو پاک کنه که مستر گفت اجازه بدین تا بهتون خبر بدم. می گفت که غذا اصلا تو هتل مهم نیست و اتاق مهمه! ضمن اینکه می گفت از خوبیهای هتل هم می گفتین که مستر جواب داد من هیچ نکته مثبتی ندیدم که بخوام ازش بنویسم. یه نکته جالب دیگه هم که مدیر رستوران می گفت این بود که اگر این پست رو یه شخص عادی گذاشته بود ۲۰ نفر بیشتر می دید برامون مهم نبود ولی چون شما رو ۱۲۰۰۰۰ نفر می بینن می تونه رو جذب مشتری اتاق هم تاثیر منفی بذاره. 
یکی دو ساعت بعد مدیر هتل دوباره با مستر تماس گرفت و بعد ۸ بار تماس گرفتن و عدم پاسخ مستر، یه سری افراد رو روی شبکه اجتماعی مستر ریخت تا با نوشتن اینکه این هتل بهترین هتله و غذاش خوبه سرپوشی روی این اتفاق بذارن. فردای اون روز از پلیس فتای مشهد فرد محترمی تماس گرفت و به مستر گفت که شاکی دارید و هتل پارمیس کیش ازتون می خواد شکایت کنه و گفتن که می تونین با پاک کردن پست مانع این موضوع بشید که مستر با قبول مسئولیت سنگینی که داره از پاک کردن اون خودداری کرد. 
البته مستر خود مردم رو هم مقصر می دونه که چرا وقتی غذای بد بهشون می دن اعتراض نمی کنن و فقط کباب ها روی میزشون می ذارن و میرن. پیشنهاد اکید مستر نرفتن به این هتل تا تجدید نظر در کیفیت غذای خود هست. هزینه هم که قبلا توسط مجله خلاقیت پرداخت شده بود ولی اگر به مستر بود حاضر بود که ۲۰۰ هزار تومان بده که دیگه این غذا رو تست نکنه.
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش
 • رستوران هتل پارمیس کیش

نظــرات شما

  نظری ثبت نگردیده است!